Японська компанія Fujikura має намір побудувати у Львові завод з виробництва автопроводки


Японська компанія Fujikura має намір побудувати у Львові завод з виробництва автопроводки

Японська компанія Fujikura, що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки, почне будівництво заводу у Львові одразу після підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Сергій Євтушенко в ході круглого столу в Києві, передає УНІАН.

“Вони зараз чекають повноцінного набуття чинності договору про асоціацію з всеосяжною зоною вільної торгівлі і розпочинають будівництво”, – сказав Євтушенко.

За його словами, переговори про підписання угоди тривали два роки. За розрахунками, будівництво заводу має забрати півтора року.

Голова Держінвестпроекту зазначив, що укладання договору з компанією Fujikura є одним з проявів підвищеного інтересу інвесторів до України протягом останніх місяців.

“Україна стає цікавою юрисдикцією, оскільки у нас з’являється договір про поглиблену і всеосяжну торгівлю з ЄС, ми стаємо зручним місцем, де можна організовувати виробництво і хорошу логістику”, – сказав Євтушенко.

На його думку, підвищений інтерес інвесторів пов’язаний зі зміною політичної ситуації в Україні, підписанням договору про асоціацію, активною співпрацею з МВФ і в цілому з геополітичним вибором.

“Ми рухаємося в бік найбільшого в світі ринку, де Україна отримає можливість працювати”, – підкреслив Євтушенко.

Як повідомлялося, японська компанія Fujikura в середині квітня заявила про плани створити понад 3 тисячі робочих місць на підприємстві, створюваному в індустріальному парку Львова “Рясне 2”. Сума інвестицій японської компанії в Україні становитиме 75 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua