Захоплення Донбасу обійдеться Путіну в 3,5 рази дорожче ніж анексія Криму - Польща


Захоплення Донбасу обійдеться Путіну в 3,5 рази дорожче ніж анексія Криму - Польща

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що захоплення Росією українського Донбасу обійдеться їй у 3,5 рази дорожче, ніж анексія Криму в березні цього року.

Про це Сікорський сказав в інтерв’ю Rzeczpospolita.

“Було б добре, щоб (президент РФ Володимир Путін – ред.) зробив висновки з того, що робиться в Криму, де панує величезний організаційний хаос і величезні економічні втрати. Спроба відірвати Донбас, де живе в 3,5 рази більше людей, була б пропорційно дорожча”, – сказав він.

За словами Cікорського, сьогодні зрозуміло, що спроби організувати сепаратистські путчі в більшості регіонів південного сходу України зазнали поразки. Він також зазначив, що Росія, лобіюючи федералізацію України, насправді хоче послабити країну, щоб вона не могла інтегруватися з Євросоюзом.

“Щось схоже пропонували Молдові. Мова йде про те, щоб та її частина, де ключовий вплив має Росія, – Придністров’я – мала право вето в питаннях зовнішньої політики, які стосуються цілої держави. Таким чином, можна створити абсолютно некеровану структуру, де блокуються реформи, і в майбутньому – європейська інтеграція”, – зазначив міністр.

Сікорський також позитивно оцінив той факт, що нова українська влада вирішила децентралізувати органи влади шляхом проведення реформи місцевого самоврядування за прикладом Польщі, а не провести федералізацію, як пропонує Росія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua