Уряд надасть 11,7 млн. грн допомоги членам сімей осіб, які загинули під час акцій протесту в Україні


Уряд надасть 11,7 млн. грн допомоги членам сімей осіб, які загинули під час акцій протесту в Україні

Кабінет міністрів оприлюднив розпорядження № 479-р “Про виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадянського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 років.

За текстом розпорядження, Кабмін доручив виділити Міністерству соціальної політики 11 млн 692,8 тис. грн для надання одноразової грошової допомоги, тобто в 100-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. При цьому Міністерству фінансів доручено здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Крім того, Міністерству соціальної політики доручено затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних з наданням допомоги, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, а також подати до 1 жовтня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених за цим розпорядженням.

Нагадаємо, раніше члени сімей загиблих на Майдані зустрічалися з віце-прем’єр-міністром В. Яремою і просили допомогти проконтролювати хід слідства і питання виплати фінансової допомоги кожній родині.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua