Кияни об'єднуються для спільної оренди квартири з метою економії


Кияни об'єднуються для спільної оренди квартири з метою економії

У квітні 2014 року середня реальна вартість оренди квартир Києва знижувалася, також продовжилася тенденція минулих місяців, коли частина орендарів об’єднувалися по три-п’ять осіб для спільної оренди квартири з метою економії коштів (у таких випадках найбільшим попитом користувалися двокімнатні та трикімнатні квартири). Частина орендодавців неохоче йшла на поступки, однак, багато з них, які усвідомлювали прогнозоване подальше зниження активності на ринку квартир Києва, були готові знижувати вартість оренди.

За даними компанії Real Druzi, протягом квітня 2014 року найбільший інтерес у орендарів викликали квартири Шевченківського (18%) та Дарницького (14%) районів, найменший – Подільського (4%) та Деснянського (5%) районів. Квартири Оболонського (14%), Солом’янського та Дарницького (по 13%) районів склали найбільшу частку в структурі пропозиції оренди.

40% орендарів в квітні 2014 року цікавилися квартирами із середньою вартістю оренди від 2000 до 4000 гривень, при цьому 38% квартир, які пропонувалося орендувати в квітні 2014 року, перебували в ціновому діапазоні $400-600.

За даними агентства нерухомості Real Druzi, квартири економ класу становили 75% в структурі пропозиції, частка квартир бізнес класу становила 18%, 7% – квартири преміум класу.

У квітні 2014 року середня заявлена ​​вартість оренди квартир Києва була на рівні $626.

У квітні 2014р. найбільшу частку в структурі пропозиції займали однокімнатні квартири: їхня частка становила 42%. Частки пропозиції двокімнатних і трикімнатних квартир у квітні 2014р. дорівнювали 38% і 17% відповідно.

Як і раніше, в квітні 2014 року найбільшим попитом у орендарів користувалися однокімнатні (45%) і двокімнатні (38%) квартири. 15% орендарів цікавилися трикімнатними квартирами. Впродовж квітня 2014р. традиційно найменшим попитом користувалися багатокімнатні квартири (0,45%).

За даними компанії Real Druzi, у квітні 2014 року середня заявлена ​​вартість оренди квартир, розташованих у Печерському районі, традиційно була найбільшою і становила 1036 доларів. Найменша середня заявлена ​​вартість оренди була зафіксована у квартир Деснянського району (на рівні $384).

Фахівці агентства нерухомості Real Druzi також повідомляють, що найдорожчі квартири, виставлені на оренду в Печерському районі, перебували на Липках ($1375). У межах Печерського району найдешевше можна було орендувати квартиру на масиві Звіринець ($841).

Найдешевшим масивом Деснянського району виявився масив Райдужний з середньою заявленою вартістю оренди на рівні 430 доларів. На Троєщині в квітні 2014 року була зафіксована найвища ціна оренди квартир у межах району (квартири пропонувалося орендувати за середньою заявленою ціною $522).

Прогноз

У травні 2014 року на ринку оренди квартир Києва буде спостерігатися значне зниження активності на період травневих свят. З другої половини травня 2014р. активність ринку трохи підвищиться, у зв’язку з активізацією відкладеного попиту. При цьому, за словами експертів компанії Real Druzi, значного підвищення активності на ринку не очікується. Орендарі, як і колись, будуть переїжджати в квартири з більш низькими орендними ставками, або об’єднуватися в групи по три-п’ять осіб для спільної оренди квартири. Очікується збільшення кількості пропозицій оренди квартир економ класу, оскільки багато студентів будуть з’їжджати з квартир, що орендуються на час навчання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua