Кримські готелі піднімають вартість проживання, незважаючи на брак туристів


Кримські готелі піднімають вартість проживання, незважаючи на брак туристів

Такій поведінці, як вважають оператори, сприяє риторика російської влади, що раз за разом обіцяє наповнити півострів туристами, тоді як насправді обсяги продажів турів до Криму все ще в два рази нижчі за торішні, пише Ratanews.

Так, зниження кримських обсягів до 1 травня сягнуло більш ніж 50% порівняно з тим же числом минулого року, і про відновлення мова не йде. Не сприяють збільшенню турпотоку і місцеві готелі та санаторії: розцінки не знижують, сподіваються на високе завантаження, “їм же обіцяли”, – поділився гендиректор компанії “Мультитур” Олексій Високанов.

Втім, він не сумнівається, що в найближчі два тижні масові резервування не розпочнуться і об’єкти розміщення почнуть робити спецпропозиції.

“Об’єкти розміщення знижок не надають, а деякі готельєри уявили зростання попиту і навіть піднімають ціни. Але втрату українського ринку, а це понад 50% від колишнього турпотоку в Крим, складно компенсувати. Тому від початку червня ціни в готелях і санаторіях підуть вниз”, – вважає генеральний директор компанії “Дельфін” Сергій Ромашкін. І все ж частина готелів знизили вартість проживання і послуг, щоб “перезапустити” сезон, але більшість зберегли торішні розцінки.

“Вони чекають на бюджетні літаки з регіонів – в надії, що й ціни не доведеться коригувати”, – упевнений генеральний директор компанії “Алеан” Ілля Уманський. На його думку, поки не вирішиться транспортне питання, саме по собі зниження ціни на проживання не змінить завантаження на краще.
Саме транспорт залишається головною проблемою півострова, тому-то багато туристів зайняли вичікувальну позицію – в надії, що у продажу з’являться дотаційні перельоти з регіонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua