Проїзд в Москві подорожчає з 1 червня в середньому на 7%


Проїзд в Москві подорожчає з 1 червня в середньому на 7%

Влада Москви затвердила нові тарифи на проїзд у метро і наземному міському транспорті. Йдеться про тарифи ГУП “Мосгортранс”, заявила заступник голови департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Москви Аліна Бісембаєва.

Нові тарифи почнуть діяти з 1 червня, в середньому тарифи підвищать на 7%. Підвищення вартості проїзду не торкнеться пільгових категорій громадян. “Усі пільги залишаться”, – зазначила Бісембаєва.

Вартість квитка на проїзд у наземному транспорті (11 поїздок) збільшиться з 1 червня на 10 руб. до 210 руб. Квиток на 20 поїздок подорожчає на 20 руб. до 370 руб.

Вартість єдиного квитка (метро, монорейка і наземний транспорт) на п’ять поїздок зросте на 10 руб. до 160 руб. Квиток на 60 поїздок подорожчає на 100 руб. до 1300 руб. Єдиний квиток на 30 днів подорожчає на 150 руб. до 2350 руб.

Вартість квитка “90 хвилин” на п’ять поїздок збільшиться на 20 руб. до 240 руб. При цьому одна поїздка на метро по карті “трійка” обійдеться в 28 руб., на наземному транспорті – 26 руб. Запис проїзних квитків на карту “трійка” почнуть з 1 червня за новими тарифами.

“Зростання цін на проїзд не перевищить зростання реальної заробітної плати в Москві. Навпаки, частка витрат жителів тільки скорочується. Після індексації частка витрат москвичів на транспорт складе 1,65%, в 2010 р. цей показник становив 2,44%”, – підкреслила Бісембаєва.

За її словами, столична влада має намір щорічно підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті, однак це підвищення не стане різким, як того хотіли перевізники.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua