Мільярдер Новинський може продати свої кримські активи


Мільярдер Новинський може продати свої кримські активи

Власник “Смарт-холдингу” народний депутат Вадим Новинський може прогнозувати майбутнє підконтрольних холдингу бізнесів в Криму, однак готовий розглядати пропозиції про їх продаж.

“Я взагалі ще поки не знаю, що з цим бізнесом там буде. Я поки що не можу в’їхати до Криму, ви знаєте”, – сказав він у Києві, відповідаючи на запитання журналістів про можливість продажу бізнесів “смарт-холдингу” в Криму.

“Якщо будуть пропозиції, можемо і продати. Дивлячись, яка пропозиція буде”, – зазначив Новинський.

Основними активами “Смарт-холдингу” в Криму є “Балаклавське рудоуправління ім.Горького” ​​(Севастополь), Євпаторійський і Сакський заводи будівельних матеріалів, що входять до “Смарт-Нерудпром”.

“Балаклавське рудоуправління” в перспективі передбачалося перепрофілювати в компанію з розвитку багатофункціонального цілорічного курорту Balaklava Green. “Смарт-холдинг” вже розпочав інвестиції в цій проект і мав намір залучити в його реалізацію близько $1-1,2 млрд протягом 7-15 років.

Нагадаємо, раніше міністр РФ у справах Криму Олег Савельєв зазначав, що представники російського бізнесу ведуть переговори про купівлю з українськими власниками низки кримських підприємств, які не планують продовжувати роботу в Криму.

Новинський обраний народним депутатом по округу в Севастополі на довиборах в 2013 році, проте влада Криму після його анексії Росією заборонила Новинському в’їзд на півострів.

“Смарт-холдинг” володіє 23,75% гірничо-металургійної групи “Метінвест”, 95% акцій суднобудівного холдингу Smart Maritime Group, Юнекс Банком і банком Форум, торгово-фінансовою компанією ТОВ “Сантіс”. Холдингу також належать активи в паливно-енергетичній галузі, девелопменті та агросекторі.

Основним бенефіціаром “Смарт-холдингу” є Вадим Новинський, який у липні-2013 достроково склав з себе повноваження голови спостережної ради у зв’язку з обранням народним депутатом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua