Сєвєродонецький "Азот" в Луганській області зупиняється слідом за "Стіролом" - через погрози безпеки


Сєвєродонецький "Азот" в Луганській області зупиняється слідом за "Стіролом" - через погрози безпеки

ПрАТ “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот” (Луганська обл.), підконтрольне Group DF Дмитра Фірташа, тимчасово призупинило все великотоннажне виробництво: випуск аміаку і його похідних (карбаміду, селітри, вуглеамонійних солей) та іншої продукції.

“Через неспокійну обстановку, яка склалася зараз в Луганській області і, зокрема, у Сєвєродонецьку, для безпеки співробітників ПрАТ і всіх жителів регіону, прийнято рішення тимчасово призупинити все великотоннажне виробництво”, – зазначено в повідомленні компанії в четвер.

Раніше в цей день про припинення роботи з подібних причин повідомило ПАТ “Концерн “Стірол” (Горлівка, Донецька обл.), що також входить до Group DF.

“У цей тривожний час призупинення виробництва виключить всі ризики для співробітників підприємства та мешканців регіону”, – така цитата міститься в прес-релізах обох компаній.

Сєвєродонецький “Азот” уточнює, що в даний час повністю звільняється аміакосховище.

Компанія вказує, що її персонал буде працювати в штатному режимі, проводячи діагностику і ремонт комунікацій, ремонт динамічного і статичного обладнання, планові ремонти, фарбування обладнання, ремонти доріг, будівель і споруд, а також навчання в навчальному центрі.

На час вимушеного простою заробітна плата всіх співробітників зберігається в повному обсязі, ніхто не буде відправлений у відпустку за власний рахунок, робочий тиждень залишиться без змін, повторює Сєвєродонецький “Азот” позицію, раніше вже озвучену “Стіролом”.

Group DF контролює шість підприємств азотної хімії, стратегію яких координує через керуючу компанію. З шести підприємств в Україні розташовані чотири: “Стірол”, “Сєвєродонецьке об’єднання “Азот”, черкаський “Азот” і “Рівнеазот”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua