187
Мінсоцполітики: Майже 94% травневої соцдопомоги надійшли на рахунки місцевих управлінь соцзахисту
— Казна та Політика
Станом на 7 травня районним та міським управлінням соцзахисту населення вже надійшли близько 3,1 млрд. грн. або 93,8% коштів, призначених для виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, заявила Міністр соціальної політики Людмила Денисова, повідомили в Мінсоцполітики.
За словами Міністра, на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 971,7 млн. грн., що становить 29,5% від потреби. Вона уточнила, що на фінансування першого траншу державної соцдопомоги у травні направлено 3,3 млрд. грн.
Людмила Денисова зазначила, що фінансування пенсій також відбувається відповідно до графіка. Зокрема, станом на 7 травня вже профінансовано 6,7 млрд. грн. пенсійних виплат за травень. Від місячної потреби це становить 32,8%.
Крім того, Міністр додала, що включно по 10 травня коштами для виплати пенсій забезпечені поштові відділення, а також включно по 8 травня – банківські установи.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
Також за темою
Макрофінансові показники України за 2025 рік: держборг, ВВП, інфляція
Експорт IT-послуг зріс на $141 млн у річному вимірі
Роботодавцям компенсують у середньому 77 тис. грн за облаштування інклюзивного робочого місця
Настрої бізнесу погіршилися: половина підприємств незадоволені фінансовим станом
Держава сплачуватиме ЄСВ за громадян, які перебувають у полоні
У 2026 році в Україні запустять електронний чек для покупок
