Заставу у 125 млн євро за Фірташа заплатив російський мільярдер - готівкою


Заставу у 125 млн євро за Фірташа заплатив російський мільярдер - готівкою

Заставу в розмірі 125 мільйонів євро за українського бізнесмена Дмитра Фірташа, заарештованого в березні у Відні за запитом влади США, виплатив готівкою російський мільярдер Василь Анісімов.

«Влада США намагалася заблокувати платіж, зроблений Анісімовим. Джерела цієї інформації та деталі газета не вказує», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Фірташ зібрав команду відомих юристів для захисту від претензій, висунутих США. Зокрема, бізнесмен найняв Джемісона Файєрстоуна – колишнього партнера аудитора Сергія Магнітського, ім’ям якого в США був названий закон. До команди адвокатів також увійшов Ленні Девіс, який в 1990-і роки був спеціальним радником президента США Білла Клінтона, та екс-прокурор північного округу штату Іллінойс Ден Уебб.

Нагадаємо, в березні поліція Відня заарештувала Дмитра Фірташа за запитом американської влади, яка звинувачує бізнесмена в даванні хабара індійським чиновникам у розмірі $18,5 млн. Справа стосовно українського бізнесмена була порушена в США ще в 2006 році. Фірташ заявляв, що дії США відносно нього «політично мотивовані» і є наслідком протистояння з Росією через ситуацію в Україні. Мільярдер провів під вартою вісім днів, після чого суд Відня звільнив його під заставу в розмірі 125 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua