0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Автосалони на Сході України створюють самооборону для захисту від озброєних банд


Автосалони на Сході України створюють самооборону для захисту від озброєних банд

Через збільшення кількості випадків захоплення автомобілів з ​​автосалонів Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і автодилерів (ВААІД) вирішила організувати самооборону для захисту майна і співробітників. Тепер автосалони будуть протистояти розбою спільно, пише на своїй сторінці Facebook директор ВААІД Олег Назаренко.

Він зазначив, що в дирекції асоціації прийняли рішення обмінюватися інформацією про погіршення криміногенної ситуації, а також вживати можливі заходи безпеки для забезпечення збереження авто, що знаходяться в неспокійних регіонах України. Також ВААІД має намір забезпечити взаємодопомогу між охоронними структурами і налагодити можливий виїзд “тривожних груп” до місць, де потрібна їхня допомога.

“Всі розуміють, що грабежі і мародерства – це загальна проблема: сьогодні “наїдуть” на один автосалон, і якщо допомоги не буде, то завтра те саме буде і на інших”, – пише Назаренко.

Він також підкреслив, що за останній час озброєні бойовики викрали вже кілька десятків нових автомобілів без номерів з точок продажів. 20 автомобілів були вкрадені в автосалонах Донецька, ще 17 в Горлівці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування