0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На південному сході розгромили вже 28 відділень ПриватБанку


На південному сході розгромили вже 28 відділень ПриватБанку

ПриватБанк закликав агресивно налаштованих жителів південного сходу взятися за розум і припинити руйнувати рідні міста.

“У агресивно налаштованих людей є мета – зробити неможливим нормальне людське життя. Ми бачимо, що однакові сценарії розгортаються в Донецькій, Луганській, Харківській, Одеській областях. Через ризик для життя клієнтів і співробітників ми змушені змінювати режим роботи і зміцнювати охорону відділень в гарячих точках, забезпечуючи безперебійне обслуговування всіх клієнтів незалежно від регіону проживання”, – йдеться у зверненні прес-служби банку.

На думку установи, головною метою диверсантів і провокаторів є дестабілізація обстановки в Донецьку, Луганську та інших південно-східних регіонах, в тому числі за рахунок руйнування банківської інфраструктури. “Ті, хто сьогодні руйнують сучасну банківську систему, працюють на руйнування всієї України”, – заявили в банку.

За даними ПриватБанку, лише за останні п’ять днів у містах південно-східних областей від безглуздих підпалів знищено 60 банкоматів. Від збройних нападів або підпалів вже постраждали і не можуть працювати 28 відділень. Озброєні люди захопили 15 броньованих інкасаторських автомобілів ПриватБанку, які перебували на нічних стоянках. Все частіше збройні мародери грабують майданчики конфіскованих автомобілів, майно відділень банку.

У банку підкреслюють, що від дестабілізації ситуації в першу чергу, страждають найбільш незахищені люди: пенсіонери не можуть отримувати в банкоматах пенсії, матері – соціальні виплати, працівники – свої зарплати. Люди не можуть платити за газ, світло, воду, дитячий сад.

“Цілеспрямоване знищення провокаторами сучасної банківської інфраструктури – це повернення рівня життя в кам’яний вік. Закликаємо всіх жителів українських міст і сіл захищати своє право на гідне життя, не віддавайте свої міста мародерам і варварам. Для ПриватБанку безперебійне обслуговування клієнтів в південно-східних регіонах сьогодні стає основним пріоритетом роботи, ми не кидаємо своїх клієнтів навіть в умовах, наближених до військових дій”, – заявили в банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування