0 800 307 555
0 800 307 555

На південному сході розгромили вже 28 відділень ПриватБанку


На південному сході розгромили вже 28 відділень ПриватБанку

ПриватБанк закликав агресивно налаштованих жителів південного сходу взятися за розум і припинити руйнувати рідні міста.

“У агресивно налаштованих людей є мета – зробити неможливим нормальне людське життя. Ми бачимо, що однакові сценарії розгортаються в Донецькій, Луганській, Харківській, Одеській областях. Через ризик для життя клієнтів і співробітників ми змушені змінювати режим роботи і зміцнювати охорону відділень в гарячих точках, забезпечуючи безперебійне обслуговування всіх клієнтів незалежно від регіону проживання”, – йдеться у зверненні прес-служби банку.

На думку установи, головною метою диверсантів і провокаторів є дестабілізація обстановки в Донецьку, Луганську та інших південно-східних регіонах, в тому числі за рахунок руйнування банківської інфраструктури. “Ті, хто сьогодні руйнують сучасну банківську систему, працюють на руйнування всієї України”, – заявили в банку.

За даними ПриватБанку, лише за останні п’ять днів у містах південно-східних областей від безглуздих підпалів знищено 60 банкоматів. Від збройних нападів або підпалів вже постраждали і не можуть працювати 28 відділень. Озброєні люди захопили 15 броньованих інкасаторських автомобілів ПриватБанку, які перебували на нічних стоянках. Все частіше збройні мародери грабують майданчики конфіскованих автомобілів, майно відділень банку.

У банку підкреслюють, що від дестабілізації ситуації в першу чергу, страждають найбільш незахищені люди: пенсіонери не можуть отримувати в банкоматах пенсії, матері – соціальні виплати, працівники – свої зарплати. Люди не можуть платити за газ, світло, воду, дитячий сад.

“Цілеспрямоване знищення провокаторами сучасної банківської інфраструктури – це повернення рівня життя в кам’яний вік. Закликаємо всіх жителів українських міст і сіл захищати своє право на гідне життя, не віддавайте свої міста мародерам і варварам. Для ПриватБанку безперебійне обслуговування клієнтів в південно-східних регіонах сьогодні стає основним пріоритетом роботи, ми не кидаємо своїх клієнтів навіть в умовах, наближених до військових дій”, – заявили в банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua