Apple видала новому топ-менеджеру опціон на $68 млн


Apple видала новому топ-менеджеру опціон на $68 млн

Новий голова з рітейлу Apple Анджела Ахрендс отримала опціон на пакет акцій корпорації на суму $68 млн, сказано в документах компанії, опублікованих на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США.

Ахрендс, яка минулого тижня вступила на посаду старшого віце-президента Apple з рітейлу і онлайн-продажу, отримала 113 334 акцій. На закритті торгів у понеділок вартість акцій Apple на NASDAQ становила $600,96 за кожну. Таким чином, вартість пакету оцінюється в $68,1 млн.

Разом з тим на операції з акціями накладена низка обмежень. Якщо Ахрендс скористається правом продати частину акцій 1 червня, то заробить $9,8 млн, виходячи з вартості паперів на 5 травня. Водночас, якщо вона пропрацює в Apple до червня 2018 року, то обмеження будуть зняті ще приблизно на 96 тис. акцій. Можливість реалізації решти 17,3 тис. акцій обумовлена ​​тим, чи зможе Apple досягти певних цільових показників, від яких залежать виплати дивідендів.

До приходу в Apple Ахрендс займала посаду виконавчого директора британської групи Burberry. Американська компанія Apple є найбільшою в світі з капіталізацією $517,65 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua