Міноборони має намір створити батальйони територіальної оборони у всіх областях України


Міноборони має намір створити батальйони територіальної оборони у всіх областях України

В областях України Міністерство оборони формує батальйони територіальної оборони для охорони державного кордону та стратегічних об’єктів, а також забезпечення діяльності органів державної влади.

“Для проходження навчання частину мобілізованих вже направлено ​​до навчальних центрів, де вони відновлюють навички та вміння, виконують навчальні вправи з вогневої підготовки, водіння бойових машин, займаються топографічною, інженерною підготовкою та іншими військовими предметами, вивчають свої функціональні обов’язки”, – повідомляє прес-служба Міністерства оборони в середу.

Заходи з комплектування проходять відповідно до закону “Про затвердження указу президента України “Про часткову мобілізацію” і указу президента “Про затвердження положення про територіальну оборону України”. Повноваження зі створення підрозділів покладені на обласні військові комісаріати.

Також в обласних військкоматах проходить робота щодо забезпечення батальйонів матеріально-технічними засобами, озброєнням і військовою технікою.

Служба безпеки, в свою чергу, відкриває “гарячу лінію” для бажаючих захищати територіальну цілісність України, що мають військову підготовку.

“З метою подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України, протидії збройним злочинним угрупованням сепаратистського спрямування, забезпечення законності прийнято рішення про запровадження “гарячих ліній” для звернень громадян, які мають досвід служби в правоохоронних органах або Збройних Силах України та бажають вступити в спецзагони з охорони громадського порядку”, -

Телефон “гарячої лінії” в Службі безпеки України – (044) 235-55-18.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua