ФБР створює групу з пошуку закордонних активів диктаторів


ФБР створює групу з пошуку закордонних активів диктаторів

Федеральне бюро розслідувань США створює спеціальну групу, яка займатиметься пошуками закордонних активів диктаторів і представників корумпованих режимів. Про це заявив генеральний прокурор США Ерік Холдер.

Група допомагатиме прокурорам і слідчим, які вже займаються подібними справами.

Нагадаємо, у Великобританії тривають міжнародні переговори, покликані допомогти уряду України повернути активи, які ймовірно були вкрадені при президенті Вікторі Януковичі.

Перед початком зустрічі експертів з різних країн у Лондоні Холдер розповів, що американські прокурори, агенти та інші офіційні особи виїжджали в Україну, щоб допомогти новій владі в Києві простежити долю цих грошей. Серед іншого вони отримали доступ до документів, які журналістам вдалося витягти з водойми в резиденції Януковича Межигір’ї.

У 2010 році при міністерстві юстиції США була створена група з семи прокурорів, які почали займатися активами так званих “клептократів”. Завдяки їх розслідуванню, наприклад, були заморожені майже півмільярда доларів, що належать колишньому нігерійському лідерові генералу Сані Абачі та його оточенню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua