США обурені "звірячим нападом на мирних демонстрантів за єдність країни в Донецьку, це тероризм" - офіційна заява


США обурені "звірячим нападом на мирних демонстрантів за єдність країни в Донецьку, це тероризм" - офіційна заява

США обурені звірячим нападом вчора ввечері на мирних демонстрантів за єдність країни в Донецьку, серед яких були жінки і діти. Це безглузде насильство нагадує про необхідність боротьби за людську гідність, яка є основою політичної дискусії в сьогоднішній Україні. Про це йдеться в заяві посольства США з приводу спалаху насильства в східній Україні.

“Ми засуджуємо взяття сепаратистами в заручники як українців, так і міжнародних спостерігачів, декого з яких жорстоко побили. В сучасному демократичному суспільстві не повинно бути місця такому нелюдському поводженню. Це не що інше, як тероризм”, – йдеться в заяві.
Крім того, у заяві зазначено, що США підтримують зусилля уряду України протистояти цій загрозі і захистити життя і безпеку своїх громадян.

“Крім того, ми закликаємо всіх, хто має вплив на ці збройні угруповання, включаючи Російську Федерацію, вжити заходів для негайного припинення всіх насильницьких дій і звільнення всіх заручників. Це підтверджує, наскільки важливі вибори 25 травня для майбутнього країни. У цій справі український народ матиме повну підтримку Сполучених Штатів”, – йдеться в заяві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua