АСК "ІНГО Україна" в I кв. скоротила збір премій на 29%


АСК "ІНГО Україна" в I кв. скоротила збір премій на 29%

АСКІНГО Україна” (Київ) у січні-березні 2014 року зібрала страхові премії на суму 134,5 млн грн, що на 29,2% менше, ніж за аналогічний період 2013 року, повідомляється в прес-релізі страховика.

За перший квартал компанія виплатила клієнтам 72 млн грн страхових відшкодувань (на 3% менше). При цьому рівень виплат становив 53,5% (36,78% – у першому кварталі минулого року).
Страхові технічні резерви компанії станом на 31 березня 2014 року становили 447,6 млн грн, власний капітал – 417 млн ​​грн.

Обсяг статутного капіталу сягнув 305,5 млн грн. Страховик здійснює бухгалтерський облік відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) з 2006 року.

АСКІНГО Україна” працює з 1994 року. Має центральний офіс у Києві, 26 філій у всіх обласних центрах України і більш ніж 100 офісів обслуговування клієнтів. На сьогоднішній день в компанії працює більш ніж 670 осіб. “ІНГО Україна” є членом міжнародної страхової групи “ІНГО”, дочірньою компанією ВСАТ “Інгосстрах” (РФ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua