0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк розширив список винагород за боротьбу з диверсантами


ПриватБанк розширив список винагород за боротьбу з диверсантами

ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди за будь-яку інформацію, яка допоможе затримати злочинців, які вчинили підпали та інші акти вандалізму щодо його банкоматів у деяких містах Донецької області.

Як повідомляє в понеділок прес-служба ПриватБанку з посиланням на службу безпеки банку, за останні два дні було зафіксовано декілька випадків спроб підпалів і руйнування банкоматів банку представниками збройних проросійських угруповань.

“Чергові спроби дестабілізації ситуації з боку проросійських сепаратистських груп викликають справедливе обурення наших клієнтів, які не можуть користуватися банкоматами, тимчасово виведеними з ладу проросійськими вандалами”, – підкреслив керівник служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський.

За його словами, ПриватБанк спільно з міліцією та СБУ проводить ретельне розслідування всіх випадків, є записи камер спостереження.

У ПриватБанку закликають всіх клієнтів повідомляти інформацію про паліїв і підбурювачів до цих протиправних дій. “За кожну достовірну інформацію банк виплатить гарну винагороду”, – відзначили в прес-службі.

Передати інформацію про злочинців і підбурювачів до неправомірних дій можна за телефоном (056) 7163502 або (067) 5651234, електронною поштою dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

В рамках програми “ПриватБанк проти злочинності” банк гарантує винагороду за інформацію, що сприяє розкриттю будь-якого злочину, скоєного проти банку. У 2013 році за розкриття злочинів проти банку вже сплачено понад 600 тис грн.

За останні два роки 95% злочинів, пов’язаних зі зломом банкоматів ПриватБанку, були розкриті протягом кількох днів після скоєння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua