Аваков летить до Великобританії - повертати вкрадені мільярди


Аваков летить до Великобританії - повертати вкрадені мільярди

Сьогодні українська делегація відвідає з дводенним візитом Великобританію для участі в Спеціальній зустрічі щодо повернення активів України, вкрадених і вивезених за кордон. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в facebook.

«З нашими європейськими та американськими партнерами 29-30 квітня обумовили широку зустріч у Лондоні – за участю спеців і високим рівнем представництва. У тому числі щодо конкретних справ і осіб. У тому числі щодо арешту майна і банківських рахунків за кордоном», – повідомив міністр.

За його словами, закордонні колеги крім методології – підготували багато цікавої конкретики, українська сторона також готує додаткові запити та ефективні механізми взаємодії.

«Бере участь генеральний прокурор США, Міністр внутрішніх справ Великобританії, представники фінансових, моніторингових і спеціальних служб», – зазначив Аваков.

При цьому міністр додав: «Отже ж як буває в житті – у декого, хто прочитали ці рядки, напевно небезпідставно тьохнуло під ложечкою… От і я розраховую на високу результативність зустрічі – адже мова йде про мільярди».

Нагадаємо, 23 квітня Генпрокуратура повідомила, що український бізнесмен і голова спостережної ради групи «СЄПЕК» Сергій Курченко оголошений у міжнародний розшук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua