Ціни в Криму будуть підвищуватися далі - тому що півострів увійшов до "більш сильної економіки"


Ціни в Криму будуть підвищуватися далі - тому що півострів увійшов до "більш сильної економіки"

Ціни в Криму будуть підвищуватися і далі. Про це заявив голова бюджетної комісії парламенту Криму Віталій Нахлупін на прес-конференції в Сімферополі, – повідомляють Крим.Реаліі.

Він зазначив, що більш сильна економіка пов’язана з більш високими цінами, тому підвищення цін у Криму – закономірний процес.

«Ціни будуть підвищуватися – це безперечно, найголовніше, щоб ціни, що підвищуються, відповідали тим російським стандартам, на які ми переходимо. Інфляція погашається підвищенням соціальних стандартів, які будуть йти більш випереджаючими темпами, ніж підвищення цін», – пояснив Нахлупін і зауважив, що економічних передумов для зростання цін немає, але за деякими групами товарів спостерігається спекулятивний попит.

Разом з цим Нахлупін заявив, що «економічний і господарський комплекс в Криму функціонує і всі страхи і негативні прогнози опонентів не збулися».

«Є певні труднощі, пов’язані з перехідним періодом, але критичних процесів в економіці не відбувається – підприємства масово не закриваються, люди масово не звільняються. Те, чим нас лякали, на сьогодні не відбулося. Перший етап перехідного періоду в економіці Криму відбувся», – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua