Будівництво газопроводу "Південний потік" в Болгарії все ж розпочнеться в червні - запевняє виконавчий директор


Будівництво газопроводу "Південний потік" в Болгарії все ж розпочнеться в червні - запевняє виконавчий директор

Робота за проектом “Південний потік” йде за графіком, будівництво газопроводу в Болгарії розпочнеться в червні. Про це оголосив виконавчий директор компанії “Південний потік – Болгарія” Ігор Йолкін, передає УНН з посиланням на болгарські ЗМІ.

Економічні стимули подолають політичні міркування та загрози, впевнений Йолкін і нагадав про нещодавню зустріч Олексія Міллера з міністром економіки Австрії і зацікавленість країни в проекті “Південний потік”.

Економічний ефект для Болгарії – більше 3 млрд євро іноземних інвестицій, а соціальний – 5000 нових робочих місць, підкреслив Ігор Йолкін.

“Працює серйозна програма з навчання висококваліфікованих кадрів, як в університетах Болгарії, так і в інших країнах”, – доповнив він.

Нагадаємо, 17 квітня Європарламент прийняв резолюцію, в якій зазначено, що газопровід “Південний потік” не повинен бути побудований.

“Південний потік” (South Stream) – російсько-італійсько-французько-німецький проект газопроводу, який повинен був пройти по дну Чорного моря з Анапського району до болгарського порту Варни. Далі його дві гілки пройдуть через Балканський півострів до Італії та Австрії, хоча їхні точні маршрути поки що не затверджені. Будівництво газопроводу розпочалося 7 грудня 2012 р. і за планом мало закінчитися в 2015 році.

Планована потужність “Південного потоку” – 63 млрд кубометрів газу на рік. Оцінна вартість проекту – 16 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua