ЄС до кінця року планує запустити шість супутників Galileo за допомогою ракет "Союз-СТ"


ЄС до кінця року планує запустити шість супутників Galileo за допомогою ракет "Союз-СТ"

Європейське космічне агентство (ЄКА) планує цього року здійснити запуск ще шести супутників навігаційної системи Galileo. Про це повідомив у середу глава представництва ЄКА в РФ Рене Пішель.

Він нагадав, що 4 супутники цієї системи, які зараз на орбіті, були запущені в 2011-2012 роках. Це мінімальне число апаратів, що дозволяють здійснювати навігацію об’єктів. “Цього року ми плануємо запустити ще шість супутників. Всі три пуски (по два супутники на кожен запуск) будуть здійснені з космодрому Куру за допомогою російських ракет-носіїв “Союз-СТ”, – сказав Пішель.

За його словами, минулого року робота чотирьох супутників, що знаходяться на орбіті, була зав’язана на велике число наземних станцій, а кваліфікаційні випробування підтвердили, що система працює штатно. За планами ЄКА, всього на орбіті має знаходитися 30 супутників Galileo, які будуть контролюватися з декількох центрів управління польотами із Землі. “Кошти на створення системи вже виділені. Поки вони надаються Європейським космічним агентством і Єврокомісією. Але після розгортання системи Єврокомісія повністю візьме фінансування системи на себе”, – зазначив Пішель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua