Слов'янський курорт на межі закриття через недофінансування та складну ситуацію в регіоні


Слов'янський курорт на межі закриття через недофінансування та складну ситуацію в регіоні

Санаторно-курортний реабілітаційний центр “Слов’янський курорт” (Донецька обл.) поки функціонує, але перебуває на межі закриття, повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник курорту. “Курорт поки працює, але він на межі закриття. Готівкової реалізації немає, багато відмов, так як люди бояться сюди їхати у зв’язку зі сформованою в регіоні ситуацією”, – сказав він.

Крім того, за словами співрозмовника агентства, Фонд соціального страхування не здійснює перерахування коштів на оздоровлення відпочиваючих: “Люди приїжджають, але їх потрібно годувати, обслуговувати, а фінансування немає”. Представник курорту також зазначив, що в даний час керівництво Славкурорт намагається вирішити питання фінансування в Києві.

Слов’янський курорт – один з найстаріших бальнеогрязевих курортів України, розташований на березі лікувальних сольових озер Ріпне і Сліпне на північному сході Слов’янська. Щороку на курорті проходять оздоровлення понад 15 тис. осіб. На території Слов’янського курорту функціонують три санаторії – “Ювілейний”, “Донбас”, “Слов’янський”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua