За 3 місяці 2014 року Міндоходів зібрано 43,8 млрд. грн. єдиного внеску


За 3 місяці 2014 року Міндоходів зібрано 43,8 млрд. грн. єдиного внеску

Протягом січня-березня поточного року органами доходів і зборів зібрано 43,8 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року цьогорічна сума надходжень зросла на 0,5 млрд. грн.

Усі зібрані кошти, зазначають фахівці Міністерства, були автоматично на наступний день після сплати розподілені між фондами соціального страхування. Такі оперативні перерахування позитивно впливають на своєчасність страхових виплат та надання соціальних послуг страховим особам.

За статистикою відомства, передача у жовтні минулого року адміністрування єдиного внеску від Пенсійного фонду до Міндоходів дозволила збільшити середньомісячні показники сплати з 15,3 млрд. грн. до 16,8 млрд. грн.

Загалом, у 2013 році надійшло 188,6 млрд. грн. єдиного внеску. З них – 50,4 млрд. грн. надійшло протягом жовтня – грудня минулого року, що більше відповідного періоду 2012 року на 1,8 млрд. грн.

Нагадаємо, що процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Міністерство доходів і зборів України розпочало з 1 жовтня 2013 року. Саме з цього періоду суми нарахованого єдиного внеску сплачуються на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua