Італійська компанія Eni вивчає можливість поставки газу в Україну


Італійська компанія Eni вивчає можливість поставки газу в Україну

Італійська компанія Eni на прохання міністра енергетики Юрія Продана погодилася вивчити можливість поставок газу в Україну, в тому числі реверсних. Про це йдеться в повідомленні компанії з посиланням на зустріч Продана з главою Eni Паоло Скароні, передає УНІАН.

“Сторони обговорили діяльність Eni в Україні і домовилися про необхідність співпраці з метою підвищення потенційного виробництва сланцю і звичайного газу, в тому числі і шляхом розробки нових родовищ”, – також заявили в компанії.

Eni – це італійська нафтова і газова компанія. Вона веде діяльність в 70 країнах світу. Компанія веде розвідку і видобуток нафти і газу в Італії, Північній і Західній Африці, Північному морі і Мексиканській затоці.

В Україні Eni представлена як мажоритарний акціонер компанії “Західгазінвест”, яка володіє правом користування надрами на дев’яти ліцензійних ділянках сланцевого газу Львівського басейну, площа яких становить близько 3800 квадратних кілометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua