ЄС поховав надії Росії на газову трубу в обхід України - "Південний потік" побудовано не буде


ЄС поховав надії Росії на газову трубу в обхід України - "Південний потік" побудовано не буде

Газопровід “Південний потік” не повинен бути побудований. Про це йдеться у резолюції, за яку сьогодні проголосував Європейський парламент.

“(Європарламент) вважає, що газопровід “Південний потік” не повинен бути побудований, і що повинні бути доступні інші джерела поставок”, – стверджує Європарламент.

Крім того, вказується, що Євросоюз має допомогти Україні у вирішенні газових суперечок з Росією.

У резолюції підкреслено, що зараз “існує нагальна необхідність міцної спільної політики в сфері енергетичної безпеки з метою зниження залежності ЄС від російських нафти і газу, в тому числі, за допомогою диверсифікації джерел постачання енергоносіїв, повної реалізації третього енергетичного пакету і можливості призупинення, при необхідності, імпорту газу”.

Крім того, у резолюції висловлено переконання стосовно того, що допомога ЄС Україні у забезпеченні реверсу за рахунок диверсифікації, підвищення ефективності використання енергоресурсів і ефективна взаємозв’язок з ЄС “зміцнить Україну від політичного та економічного тиску”.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Болгарія демонтувала на своїй території труби газопроводу “Південний потік” з першим зварним швом.

“Південний потік” створювався для диверсифікації поставок російського природного газу в Європу і зниження залежності постачальників і покупців від країн-транзитерів, зокрема від України і Туреччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua