Експерти закликають українців бойкотувати російські заправки - це має 2 мети


Експерти закликають українців бойкотувати російські заправки - це має 2 мети

Голова Комітету економістів України Андрій Новак переконаний, що найбільш ефективним політичним і економічним тиском на В.Путіна і його оточення стане бойкот енергетичного російського ринку.

Акція бойкоту російських товарів має дві мети: перша мета – політична, а друга – економічна. Почну з економічної мети. Економічна мета бойкоту російських товарів є корисною для аналогічних українських виробників, оскільки ту частку на українському ринку, яку втратять російські виробники, цю частку на ринках займуть, як правило, українські виробники. І це економічний позитивний ефект саме для українських виробників”, – повідомив експерт.

Але, на переконання експерта, основна мета бойкоту російських товарів не економічна, а політична.

“Це один із проявів реакції українського суспільства на російську військову агресію. І в цій меті, в цьому політичному завданні, я вважаю, що найбільш ефективно можна впливати в тому числі особисто на Путіна і його оточення, бойкотом тільки на енергетичному ринку. Тобто на тому ринку, з якого формується економічна могутність Путіна і його оточення. Тобто це газ і нафтопродукти. Як прості споживачі ми можемо вплинути на ринок нафтопродуктів. Для цього найбільш ефективною акцією буде, якщо ми оголосимо пропозицію – російські заправки повинні стояти порожніми. Це найбільший ефект і в грошових сумах, і в політичному тиску на Путіна і його найближче оточення”, – переконаний голова Комітету економістів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua