Путін публічно визнав своє право на введення військ до Східної України - і пообіцяв зробити все, щоб допомогти її жителям "відстояти свої права"


Путін публічно визнав своє право на введення військ до Східної України - і пообіцяв зробити все, щоб допомогти її жителям "відстояти свої права"

Президент РФ Володимир Путін сподівається, що у нього не буде потреби скористатися правом, наданим парламентом, використовувати Збройні сили в Україні.

“Я нагадую, що Рада Федерації РФ надала президенту право використовувати Збройні сили в Україні. Дуже сподіваюся на те, що мені не доведеться скористатися цим правом, і що політико-дипломатичними засобами нам вдасться вирішити всі гострі, якщо не сказати – найгостріші, проблеми сьогоднішнього дня в Україні”, – сказав В.Путін в ході “прямої лінії”.

Він вважає, що Росія повинна зробити все, щоб допомогти жителям східних областей України відстояти свої права.

“Ми повинні зробити все, щоб допомогти цим людям захистити свої права і самостійно визначити свою долю. Ось за це ми і будемо боротися”, – сказав президент РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua