У Рівному міліціонери навчають активістів, як користуватися автоматом Калашникова


У Рівному міліціонери навчають активістів, як користуватися автоматом Калашникова

Правоохоронці Рівного почали систематичні заняття для людей, які допомагають співробітникам міліції охороняти громадський порядок і заступають на загальні патрулювання, – повідомляє прес-служба ВЗГ УМВС України в Рівненській області.

Добровольцям, яких на сьогодні налічується більше 50 осіб, міліціонери розповіли і показали на практиці пристрій пістолета Макарова та автомата Калашникова. Після лекції кожен охочий міг самостійно виконати вправу з розбирання та збирання вогнепальної зброї під наглядом міліціонера.

На організованих навчаннях громадським активістам показали основні прийоми рукопашного бою, необхідні для затримання зловмисників та їх роззброєння.

Кожен патруль охороняє громадський правопорядок складається з двох міліціонерів і двох добровольців. У кожного наряду – свій маршрут патрулювання. Вони обходять територію з метою недопущення вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень і охорони громадського порядку.

“Сьогодні міліціонери провели з добровольцями інструктажі щодо поводження з вогнепальною зброєю, правовими принципами її використання, що має позитивний результат для спільних патрулюваннь, – зазначив начальник міліції громадської безпеки полковник міліції Олег Берест. – Ми запрошуємо всіх бажаючих вступати в громадські формування і бути готовими для захисту нашої Батьківщини”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua