Україна вимагатиме в Женеві від РФ відкликати диверсантів


Україна вимагатиме в Женеві від РФ відкликати диверсантів

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявляє, що директиви на чотиристоронні переговори в Женеві 17 квітня для в.о. глави МЗС України Андрія Дещиці будуть погоджені на засіданні уряду в середу.

“Директива тільки одна і основна – російський уряд повинен негайно відкликати свої розвідувально-диверсійні групи, засудити терористів, і вимагати від них звільнення приміщень та адміністрацій, якщо Росія зацікавлена ​​в стабілізації ситуації, у чому я дуже глибоко сумніваюся”, – сказав він, відкриваючи засідання Кабміну в середу.

При цьому прем’єр підкреслив, що «диригування всіх цих терористичних операцій російськими спецслужбами» є міжнародним злочином.

«Завтра з нашими західними партнерами ми готові провести першу зустріч у такому форматі з Російською Федерацією», – сказав він.

Яценюк зазначив, що така зустріч повинна бути не протокольною, а її метою має стати стабілізація ситуації в Україні, зупинити терористичну діяльність, «яка підтримується Росією».

Крім того, прем’єр зазначив, що сьогоднішні події загрожують не тільки Україні та її громадянам, а й Європі.

«Наше звернення до Росії – зупиніть підтримку терористів», – закликав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua