Одесити масово споруджують блок-пости і готуються дати відсіч сепаратистам - вжито безпрецедентних заходів з оборони


Одесити масово споруджують блок-пости і готуються дати відсіч сепаратистам - вжито безпрецедентних заходів з оборони

Одесити готуються до можливої атаки проросійських сепаратистів. У місті вжито безпрецедентних заходів з оборони. Активістка Зоя Казанжи у Facebook пише, що в Одесі розгортаються блок-пости.

«Це стаціонарні зміцнення з усім необхідним. Мобілізація добровольців, експрес-підготовка та інструктаж здійснюються відучора. Займаються фахівці. Силовики в Одесі теж працюють. Не вірте, якщо хтось каже, що місто “здають”. Вже здійснюється патрулювання Автомайданом міста в цілодобовому режимі. Організовано мобільні групи, є маршрути та інше.

Закінчується екіпірування одеської Самооборони. 14 квітня, о 18.30, був розміщений номер картки з проханням допомогти у придбанні бронежилетів. Станом на 15 квітня, на 16.30, на рахунку + ті гроші, що передавали особисто, утворилося – 53900 гривень. Бронежилети для Самооборони в кількості 30 штук вже їдуть до Одеси. На їх придбання було витрачено 33000 гривень. Залишок – 20 900 гривень. Шукаємо (знайшли) і замовляємо ще. Гроші прийшли з Одеси (найбільші суми), Відня, Києва, Львова, Дніпропетровська та, Увага! – Москви і Санкт-Петербурга! Але більшість сум супроводжувалися прізвищами”, – пише активістка.

Казанжи також пише: “Велика кількість одеситів надають допомогу – матеріальну, фінансову, ресурсну – будь-яку ! Кілька тисяч чоловіків активно займаються роботою у сфері безпеки. Організовано безкоштовні медичні заняття для бажаючих. Волонтери займаються організацією харчування на блок-постах. Купують бензин і телефонні картки.

Нагадаємо, сьогодні Антимайдан Одеси на своїй сторінці опублікував повідомлення із закликом блокування міста та проголошення Одеської народної Республіки. Втім, з повідомлення незрозуміло, коли це планується робити – 16 чи 17 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua