2520
Сепаратисти "оголосили"про створення Одеської народної республіки - в соцсети
— Кримінал
Одеський “Антимайдан” оголосив Одеську область “Одеською народною республікою” і закликав жителів міста блокувати рух транспорту в Одесі.
Відповідний заклик опубліковано на сторінці “антимайдан” у соціальній мережі та на їх сайті. “Від сьогодні Одеська область оголошується Одеською народною республікою, де влада належить тільки народу, що проживає на її території”, – сказано в заяві.
Також антимайданівці закликали жителів міста блокувати дорожній рух в Одесі. Вони створили карту на сервісі “Яндекс”, де позначили 153 точки – пішохідні переходи, на яких одесити повинні перебувати, щоб перекрити рух транспорту. З повідомлення не ясно, коли саме це планується робити – 16 або 17 квітня.
“О 16.00 Одеса повинна встати! Буквально! Ваше завдання в означений час (16.00) блокувати зазначені на карті транспортні розв’язки своїми машинами, пішоходи – виходьте на “зебри” і стійте там. Створюйте максимальну кількість заторів по всьому місту”, – сказано в заклику.
При цьому антимайданівці хочуть повністю заблокувати рух для всіх видів транспортних засобів, крім карет “швидкої допомоги”.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
У серпні всі перевірені декларації виявилися з порушеннями — НАЗК
В Україні арештували хакерів, які завдали мільярдні збитки світовим компаніям
Янукович програв суд щодо скасування санкцій ЄС
Керівник компанії, що ремонтує дороги d Києві, підозрюється у несплаті податків на суму понад 30 млн грн
1,4 млн грн прибутку: на Закарпатті викрито схему продажу автомобілів нібито для ЗСУ