ЄБРР готовий збільшити фінансування проектів України до 600 млн євро


ЄБРР готовий збільшити фінансування проектів України до 600 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку готовий збільшити фінансування енергетичних та інфраструктурних проектів України.

Про це йшлося на зустрічі української делегації з керівництвом банку, повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.

Під час зустрічі учасники обговорили поточну співпрацю і домовилися про розгляд портфеля ЄБРР в Україні в частині розширення інвестиційних проектів.

Сторони домовилися про прискорення реалізації проектів з великим ступенем готовності, зокрема муніципальних проектів і проектів в енергетичній галузі.

Зокрема, обговорювалися проекти будівництва метрополітену в Дніпропетровську, Харкові на загальну суму близько 600 млн євро, модернізація інфраструктури теплопостачання у Донецькій області на суму 20 млн євро і реалізація зведеної програми підвищення безпеки АЕС України на суму 600 млн євро.

З керівництвом ЄБРР укладено договір про надання технічної допомоги фінансовому і банківському секторам економіки України, а також державним реформам з поліпшення бізнес-клімату в країні.

Нагадаємо, на початку квітня рада директорів ЄБРР схвалила виділення 350 млн євро для двох проектів в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua