Спецназ "Альфи" і "Омеги" взяв у полон сепаратистів у Краматорську: спецоперація в регіоні триває


Спецназ "Альфи" і "Омеги" взяв у полон сепаратистів у Краматорську: спецоперація в регіоні триває

Антитерористична спецоперація в регіоні триває, влада поки не уточнюють кількість взятих у полон бойовиків.

Захоплений сепаратистами аеродром в Краматорську сьогодні був звільнений в ході антитерористичної операції без “будь-яких жертв і втрат” з боку українських силовиків. Про це під час брифінгу повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.

Він назвав це звільнення “першої твердої перемогою” вітчизняних силовиків. “Силами антитерористичного центру спецпідрозділу Внутрішніх військ “Омега” та спецпідрозділу антитерористичного центру СБУ “Альфа” сьогодні був звільнений від сепаратистів аеродром Краматорська. Причому що важливо, це було зроблено без жертв і втрат. Це треба врахувати на тлі тих істерик з приводу того, що нинішня влада “здає” і повільно діє”, – зазначив радник міністра.

Речинський підкреслив, що основною метою операції було “уникнути жертв серед наших людей і зберегти життя сепаратистам”. “Є полонені сепаратисти, щодо їх кількості поки немає інформації. Він зазначив, що антитерористична операція буде продовжена і в її процесі будуть продовжувати звільняти захоплені окупантами міста на Сході України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:МВС України СБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua