"Укроборонпром" готовий забезпечити армію новітніми снайперськими гвинтівками


"Укроборонпром" готовий забезпечити армію новітніми снайперськими гвинтівками

Державний концерн “Укроборонпром” повідомив, що завод “Маяк” розробив і підготував до серійного виробництва три види снайперських гвинтівок: VPR-308 (7,62х51 мм) снайперська гвинтівка ручного перезарядження, VPR-338 (8,6х70 мм) самозарядна снайперська гвинтівка і штурмові самозарядні гвинтівки MZ-15 (5,56 мм) і MZ-10 (7,62х51 мм).

“Наші вироби в 2 рази дешевші кращих зарубіжних аналогів при повній відповідності міжнародним стандартам. “Укроборонпром” готовий забезпечити українську армію сучасною стрілецькою зброєю”, – говорить тимч.в.о. генерального директора “Укроборопрома” Юрій Терещенко.

За його словами, концерн приступить до серійного виробництва після завершення державних випробувань.

На думку директора заводу “Маяк” снайперські гвинтівки VPR- 308 (7,62х51 мм) і VPR-338 (8,6х70 мм) найбільш успішні розробки підприємства. За його словами, VPR-338 призначена для ураження малорозмірних цілей на відстані до 1300 метрів і матеріальних об’єктів (радіостанцій середньої потужності, літаків і вертольотів на стоянці) на відстані 1500 метрів. Гвинтівка має ручне перезарядження. Її вага без патронів – 9,8 кг при темпі стрільби 15 пострілів на хвилину. VPR-308, крім відмінності калібром, значно легша – близько 7 кг, і з прицільною дальністю – до 900 м.

“Живучість наших гвинтівок досить висока. Для VPR-338 купчастий ресурс становить до 2000 пострілів при загальній живучості виробу 10000 пострілів. Для VPR-308 купчастий ресурс – 6000 при загальній живучості 10000 пострілів”, – говорить директор завод “Маяк” Олександр Перегудов.

За його словами, в цих гвинтівках реалізована низка нових для України конструктивних рішень. Передбачене встановлення коллиматора під 45 градусів разом зі снайперським прицілом. Він необхідний для протистояння несподіваним рухомим цілям на малих дистанціях. У гвинтівках передбачено регулювання приклада по довжині і по висоті, є кріплення під третю “ногу”. Для точного прицілювання і зменшення похибки при стрільбі сошки винесені майже під кінець стовбура.

“На сьогодні завершено питання організації виробництва вітчизняних дул для стрілецької зброї на основі сучасних технологій. Це дозволить розширити номенклатуру власного виробництва, збільшити сегмент створюваної продукції і розширити ринки постачання озброєння”, – підкреслив Перегудов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua