В Україні необхідно створити якісну IT-інфраструктуру - експерти


В Україні необхідно створити якісну IT-інфраструктуру - експерти

Створення якісної інформаційної інфраструктури сприятиме посиленню ролі України у сфері інноваційної діяльності на міжнародному рівні. Про це йшлося під час круглого столу на тему “Розвиток національного плану розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет”.

Ключовою проблемою круглого столу стало вирішення питання розвитку національного плану ШПД України за досягнення балансу інтересів національної безпеки, міжнародних стандартів, громадськості, підприємств галузі та кінцевих споживачів телекомунікаційних послуг.

Під час круглого столу було обговорено міжнародний досвід розробки та впровадження національних планів ШПД, вплив його розвитку на підвищення ефективності галузей економіки, прискорення реформ і зростання ВВП, структуру та підходи до розробки національного плану ШПД, джерела і механізми фінансування розвитку відповідних національних планів.

Учасники круглого столу, погоджуючись з необхідністю розвитку широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні, під час обговорення позначили надзвичайно широкий спектр можливих шляхів його розвитку, а також низку суперечливих, але водночас збалансованих рішень, які повинні бути прийняті на рівні виконавчої та законодавчої влади. Безперечну підтримку знайшла пропозиція з якнайшвидшого розвитку бездротового доступу до мережі Інтернет на базі технологій 3G і налагодження організації надання ліцензій для використання 4G.

Нагадаємо, за словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, законодавство IT-галузі необхідно привести до європейських стандартів.

“Впровадження широкосмугового доступу до мережі інтернет (ШПД), або як його прийнято на заході називати Бродбенд, є завданням не суто технічним, що стосується швидкісної передачі даних, а завданням стратегічним, соціально-економічним, конкурентного значення”, – зазначив Валерій Омельченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua