Під контролем Коломойського створюється батальйон патріотів для захисту України - "зеленим чоловічкам" пообіцяли другий Сталінград


Під контролем Коломойського створюється батальйон патріотів для захисту України - "зеленим чоловічкам" пообіцяли другий Сталінград

У Дніпропетровську в понеділок, 14 квітня, розпочинається формування батальйону спеціального призначення “Дніпро” для захисту України з числа патріотично налаштованих мешканців області та під керівництвом офіцерів-“афганців”, повідомляє censor.net.ua.

“Рішенням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова створена нормативна база для формування частин самооборони жителів східних і південних областей України від диверсійних атак і нападів невідомих озброєних угруповань без розпізнавальних знаків. Ми оперативно погодили з паном Аваковим всі технічні питання нашої взаємодії. Я уповноважений заявити, що в Дніпропетровську ми розпочинаємо формування батальйону спеціального призначення “Дніпро”, – заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан виданню в неділю.

За його словами, батальйон буде укомплектований жителями Дніпропетровської області. “Тут не буде ніяких політичних організацій, особовий склад буде комплектуватися виключно з числа патріотів України та Дніпропетровщини. Порядок прийому добровольців буде офіційно оголошено на сайті Дніпропетровської обласної адміністрації. Насамперед, на службу будуть зараховані добровольці з бойовим досвідом, і практикою служби в Збройних Силах та правоохоронних органах”, – розповів заступник голови обладміністрації.

“Командирами будуть призначені досвідчені офіцери-“афганці”, які будуть підібрані за своїми бойовими якостями і заслугами, а не за принципом зв’язків і знайомств. Наша мета – гарантувати правопорядок і безпеку громадян України, яким загрожує діяльність невідомих диверсійних груп і незаконних збройних формувань на території Дніпропетровської області, а також на територіях сусідніх Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької областей”, – додав Корбан.

Він також зазначив, що озброєння батальйону буде забезпечено зі складів Міністерства внутрішніх справ і Міністерства оборони України, операції будуть плануватися і проводитися у взаємодії з державними органами.

“Особистий контроль за діями батальйону спецпризначення “Дніпро” здійснюватиме голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський”, – підкреслив Корбан.

“По-перше, хочу попередити всіх так званих “зелених чоловічків”, – на відміну від інших, ми не боязкого десятка і при спробі захоплення будівель підрозділів СБУ та МВС будемо одразу стріляти на поразку. Всі, хто захочуть влаштувати війну в області, повинні знати, що Дніпропетровськ стане для них другим Сталінградом, тільки в цій битві виграє український народ. По-друге, хочу подякувати громадськості, журналістам, користувачам соціальної мережі “Фейсбук” за активну підтримку концепції громадянської самооборони і створення громадських добровольчих сил безпеки на Сході України. Єдина позиція влади і суспільства заради захисту територіальної цілісності України – це гарантія ефективності нашої спільної роботи”, – резюмував Корбан.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua