Генпрокуратура завела вже 145 кримінальних справ "за сепаратизм"


Генпрокуратура завела вже 145 кримінальних справ "за сепаратизм"

За фактами закликів до порушення територіальної цілісності України і повалення конституційного ладу зареєстровано 145 кримінальних проваджень.
Про це заявив виконуючий обов’язки генерального прокурора України Олег Махницький під час зустрічі з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом, повідомили «Коментарям» у прес-службі Генпрокуратури. За його словами, 53 особам оголошено про підозру у вчиненні вищевказаних злочинів.

Махницький також зазначив, що значною внутрішньополітичною загрозою разом з сепаратизмом є корупція, без подолання якої неможливо провести заплановані реформи і відновити цивілізовані принципи функціонування держави.

«Тому нами вживаються всі можливі заходи до викорінення і недопущення надалі корупційних діянь працівників правоохоронних органів, судової гілки влади та інших державних органів», – зазначив голова Генпрокуратури.

За його словами, сьогодні органи прокуратури повинні дати належну правову оцінку діям колишнього керівництва держави, яке фактично привело Україну до фінансової катастрофи. «Враховуючи ці обставини, ми вважаємо своїм обов’язком вжити необхідних заходів для пошуку, арешту і повернення незаконно привласнених коштів, у тому числі активів колишнього керівництва, виведених з України», – зазначив Олег Махницький.

Він також додав, що реалізація цих планів вимагає не тільки значного часу і зусиль, але й тісної співпраці українських та іноземних правоохоронних органів, максимального застосування експертного потенціалу та досвіду інститутів Ради Європи щодо функціонування прокуратури.

«З цією метою ми будемо активно брати участь в проектах, передбачених Планом дій Ради Європи для України на 2011-2014 р.», – резюмував в.о. генпрокурора. Станом на 18 березня проводилося розслідування у 133 кримінальних провадженнях за фактом публічних закликів до сепаратизму і до порушення територіальної цілісності України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua