Бензин на АЗС знову злетів у ціні


Найбільші оператори роздрібних мереж у вівторок знову підвищили ціни. Літр палива подорожчав на 10-30 копійок за літр. Про це повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на дані оперативного цінового моніторингу, передає OilNews.

Зокрема, підконтрольні групі «Приват» мережі «Альфа-Нафта» і «Укрнафта» підвищили на 20 коп./л ціни на всю лінійку основної продукції (див. таблицю). Підвищення в мережах ОККО, WOG, «Укр-Петроль» і «Маршал» становить 10 коп./л, SOCAR – 16 коп./л, «Параллель» – 30 коп./л, «Формула Рітейл»/ТНК – 20 коп./л. Найбільше підвищення зафіксоване в мережі Shell – 57-58 коп./л на бензини і ДП, «Веста Сервіс» підвищила ціни на бензини на 34-44 коп./л, на ДТ – на 35 коп./л.
«БРСМ-Нафта» підвищила ціни на бензини на 10 коп./л, на ДТ – на 20 коп./л. UPG підвищила ціну А-92 на 40 коп./л, А-95 – на 30 коп./л, ДТ – на 20 коп./л. «Татнафта-АЗС-Україна» підвищила ціни на бензини на 20 коп./л, на ДТ – на 15 коп./л.

Як відомо, зростання цін на паливо відбувається на тлі ослаблення гривні. Як повідомляли «Коментарі», сьогодні Антимонопольний комітет України рекомендував учасникам ринку світлих нафтопродуктів вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на бензин і дизпаливо на рівні, який би існував за умови значної конкуренції на ринку і дав нафтотрейдерам 10 днів для прийняття рішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua