Прокуратура встановила незаконність приватизації Януковичем "Межигір'я"


Прокуратура встановила незаконність приватизації Януковичем "Межигір'я"

Прокуратура Київської області встановила незаконність приватизації “Межигір’я” усуненим Верховною Радою України з посади Президента України Віктором Януковичем. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.

“Прокуратура… перевірила законність передачі в оренду та подальшого викупу товариством “Танталіт” і… Януковичем земельних ділянок… Вказані земельні ділянки загальною площею майже 130 га передані в оренду і надалі продані з порушенням вимог ст. ст. 142, 149 Земельного кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, зазначені ділянки були відчужені розпорядженнями Вишгородської районної державної адміністрації, хоча, як зазначає прокуратура, відчуження, передача в оренду та подальший продаж земель рекреаційного призначення належать до компетенції Кабінету міністрів України.

“За результатами перевірок прокуратурою пред’явлено два позови Вишгородській ОДА, ТОВ “Танталіт” і громадянинові Віктору Януковичу про скасування розпоряджень, визнання недійсними державних актів та витребування земель площею 129,28 га вартістю понад 105 млн грн на користь держави”, – додали в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Люстрація
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua