Мобільні оператори України зможуть продовжити бізнес в Криму, якщо до 2015 р. перейдуть на стандарти РФ - кримський міністр


Мобільні оператори України зможуть продовжити бізнес в Криму, якщо до 2015 р. перейдуть на стандарти РФ - кримський міністр

Українські мобільні оператори зможуть продовжити роботу на території Криму після перехідного періоду, пов’язаного з входженням регіону до складу Росії, в разі, якщо отримають дозвіл відповідно до російського законодавства, повідомив міністр інформації Криму Дмитро Полонський.

“Якщо самі оператори не будуть приймати рішення про відхід з нашого ринку, ми таких рішень теж приймати не будемо”, – сказав Д.Полонський, додавши, що перехідний період завершиться до 1 січня 2015 року.

“До цього терміну ми повинні будемо повністю перейти на нові російські стандарти”, – сказав Д.Полонський.

За словами міністра, найближчим часом абоненти українських мобільних операторів в Криму можуть зберегти колишні номери, які починаються з телефонного коду України +38.

“Можливо, ми зможемо зберегти людям їхні базові номери, але перші цифри номера неминуче змінюватимуться на код Росії – +7, і це викличе необхідність заміни сім-карт”, – сказав Д.Полонський.

Міністр інформації Криму повідомив також, що в регіоні перебувають представники “великої четвірки” російських операторів мобільного зв’язку, які вивчають можливість входження на півострів.

“Протягом одного-двох місяців ми визначимо “дорожню карту” і зможемо дати відповідь, як буде продовжуватися робота українських операторів, і як сюди будуть заходити російські оператори”, – сказав Д.Полонський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua