Газпром нафта обговорила з покупцями можливість переходу на розрахунки в євро


Газпром нафта обговорила з покупцями можливість переходу на розрахунки в євро

Дочірня нафтовидобувна компанія Газпрому – Газпром нафта – переконалася, що 95% її контрагентів готові перейти в розрахунках з долара на євро. Про це повідомив журналістам голова компанії Олександр Дюков.

“Ми обговорили з нашими покупцями можливість переведення контрактів у євро. Практично всі – 95% покупців – підтвердили свою готовність перейти на розрахунки в євро. Тобто ми опрацювали можливість, і опрацювання показало, що це піддається реалізації”, – сказав він.

“Це говорить про те, що, в принципі, нічого неможливого немає. Але потрібно ще вивчити питання ефективності, ймовірності додаткових втрат. Поки що для мене особисто це питання є відкритим. Я не готовий сказати, що такий перехід здійсниться абсолютно безболісно і без втрат”, – сказав він, додавши, що вивчення питання переходу розрахунків у євро було власною ініціативою Газпром нафти.

Нагадаємо, раніше керуючий директор і головний економіст інвестиційної компанії Сбербанк CIB Євген Гавриленков заявив, що китайський юань в перспективі може зайняти місце третьої резервної валюти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua