0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Чиновники радять українцям не відпочивати в Криму цього року - на них чекають інші регіони України


Чиновники радять українцям не відпочивати в Криму цього року - на них чекають інші регіони України

Через небезпечну ситуацію на півострові Крим туристам цьогоріч радять обирати для відпочинку інші регіони України, зазначив під час прес-конференції Андрій Шенін, заступник голови Державного агентства України з туризму та курортів:

“Сьогодні Крим окупований, але ми цю окупацію не визнаємо. Ми не можемо гарантувати туристам безпеку під час відпочинку на півострові, тому рекомендуємо нашим туристам замість Криму відвідувати інші регіони: Причорномор’я, Приазов’я, Закарпаття. Ці курорти готові приймати туристів, там готуються відповідні програми, наприклад, тури вихідного дня за півціни. Ціни загалом підвищуватися не будуть, назустріч підуть й авіаперевізники”.

“Україні є що показати, окрім Криму. Тільки Одеська область може прийняти близько 2 мільйонів осіб, також готова до туристів Херсонщина, регіони центральної України” – зазначила прес-секретар Асоціації лідерів турбізнесу України Юлія Олійник.

Крім того, за прогнозами експертів, близько третини туристів, що раніше відвідували Крим, можуть бути переорієнтовані на іноземні курорти:

“Можна поїхати у Туреччину, Єгипет, Хорватію. Можливо, відбудеться переорієнтація на болгарські курорти: це також Причорномор’я, але якість послуг значно краща, ніж в Україні” – зазначає Андрій Шенін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування