Прикордонники заявили про можливі провокації на кордоні з Росією 4 і 5 квітня


Прикордонники заявили про можливі провокації на кордоні з Росією 4 і 5 квітня

Державна прикордонна служба України розповсюдила звернення, в якому попереджає про заплановані в Новоазовському районі Донецької області масові акції протесту, спрямовані на подальшу дестабілізацію ситуації в регіоні.

За даними служби, масові акції пройдуть 4 і 5 квітня і створять перешкоди в русі через державний кордон України. Прикордонники повідомили, що для локалізації акцій і забезпечення нормального функціонування пунктів пропуску будуть вживатися вичерпні заходи, у разі потреби будуть залучені правоохоронні органи.

“Державна прикордонна служба України закликає всіх бути свідомими громадянами своєї держави, не допустити порушення чинного законодавства та не перешкоджати прикордонникам у несенні служби і не створювати додаткових перешкод у перетині кордону громадянам, транспортним засобам та вантажам”, – йдеться у зверненні служби.

Нагадаємо, начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Кучеренко заявив, що значного відтоку російських військ від українсько-російського кордону не спостерігається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua