НКРЕ затвердила підвищення з 1 травня цін на газ для населення більш ніж у 1,5 рази: кому і скільки доведеться платити?


НКРЕ затвердила підвищення з 1 травня цін на газ для населення більш ніж у 1,5 рази: кому і скільки доведеться платити?

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), прийняла рішення збільшити з 1 травня 2014 року роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів (населення) більш ніж в 1,5 рази.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, прийняте комісією на засіданні в четвер рішення має пройти державну реєстрацію в Міністерстві юстиції.

При використанні газу для приготування їжі або підігріву води в багатоквартирних будинках ціна газу становитиме 1,299 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні до 2,5 тис. куб. м ціна буде встановлена ​​на рівні 1,197 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні до 6 тис. куб. м ціна буде встановлена ​​на рівні 1,965 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,788 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

При споживанні понад 6 тис. куб. м ціна буде встановлена ​​на рівні 4,011 тис. грн/тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 3,645 тис. грн/тис. куб. м за його наявності.

Як повідомлялося, тарифи на газ для населення в Україні не змінювалися з липня 2010 року.

На сьогодні відпускна ціна на природний газ для абонентів, що споживають не більше 2,5 тис. куб. м газу за наявності лічильника, становить 725,4 грн за 1 тис. куб. м, за відсутності лічильника – 798 грн за 1 тис. куб. м. Ціна на газ для абонентів, що споживають не більше 6 тис. куб. м за наявності лічильника – 1098 грн за 1 тис. куб. м, за відсутності лічильника – 1207,8 грн за 1 тис. куб. м. Тариф на газ для абонентів, що споживають не більше 12 тис. куб. м за наявності лічильника – 2248,2 грн за 1 тис. куб. м, за відсутності лічильника – 2473,2 грн за 1 тис. куб. м. Ціна на газ для абонентів, які споживають понад 12 тис. куб. м за наявності лічильника – 2685,6 грн за 1 тис. куб. м, за відсутності лічильника – 2954,1 грн за 1 тис. куб. м.

Відсутність лічильника збільшує ціну на 10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua