0 800 307 555
0 800 307 555

Українці і росіяни перестають їздити до Криму


Українці і росіяни перестають їздити до Криму

У березні 2014 року обсяги пасажирських перевезень між материковою частиною України і АР Крим зменшилися на 40% порівняно з аналогічним періодом 2013 року. Також спостерігається зменшення пасажиропотоку на 21-23% між АР Крим та Росією. Про це повідомив перший заступник начальника головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Микола Козак.

За його словами, рейси у напрямку Росії здійснюються регулярно за графіком руху поїздів, але у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку були скорочені схеми руху поїздів.

“Якщо раніше потяги курсували у складі 18-20 вагонів, то зараз потяги курсують у складі 8-10 вагонів. І цього більш ніж достатньо, адже наповнення пасажирами цих поїздів становить від 24 до 75% залежно від часу відправлення поїзда і днів тижня”, – зазначив Козак.

Також у зв’язку зі зменшенням пасажиропотоку з 25 лютого “Укрзалізниця” скасувала курсування поїзда № 3/4 Київ-Москва, а з 31 березня була змінена періодичність курсування поїзда № 146/145 Сімферополь-Київ. Так, починаючи з 31 березня, поїзд курсує через день: з Києва по парних числах, з Сімферополя по непарних числах (раніше поїзд курсував щодня).

У свою чергу РЖД скасувала додатковий поїзд № 295/296 Москва-Київ, який призначався для перевезення пасажирів на Великодні та травневі свята.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” на Великодні свята призначила шість додаткових поїздів з Києва до Миколаєва, Львова, Вінниці, Ужгорода, Івано-Франківська і назад. Також призначений додатковий поїзд Харків-Ужгород та збільшено кількість рейсів поїзда № 179/180 Полтава, Кременчук-Київ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua