Київ стурбований політикою Кремля щодо росіян - МЗС


Київ стурбований політикою Кремля щодо росіян - МЗС

Україна стурбована політикою російської влади до братнього для українців російському народу, однак поважає норми міжнародного права про невтручання у внутрішні справи інших держав. Відповідну заяву зробив представник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс на брифінгу.

МЗС України закликає російську сторону припинити втручатися у суверенні внутрішні справи України і українського народу. Ніхто не давав права і не просив Росію нав’язувати нам свою позицію щодо пріоритетів зовнішньої політики або внутрішнього розвитку держави, як наприклад з конституційної реформи України. Україні теж зі зрозумілих причин багато чого не подобається в політиці Кремля, в тому числі по відношенню до братнього нам російського народу, а також національних меншин, які проживають на території Росії”, – заявив він. За словами представника МЗС, Україна вимагає, щоб Росія поважала принцип міжнародного права про невтручання в справи інших незалежних держав.

“Ми поважаємо суверенітет Росії і фундаментальний принцип міжнародного права про невтручання в справи інших незалежних держав. Вимагаємо такої ж поваги і від РФ. Тим більше, внаслідок такого втручання, яке дозволяє собі Кремль, вже зруйновані долі десятків тисяч громадян України, які проживають в Автономній республіці Крим. За що доведеться рано чи пізно відповідати російському керівництву”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua