Жителів Криму лякають відбиранням земділянки на користь росіян, а сторони заявляють про підробку документа


Жителів Криму лякають відбиранням земділянки на користь росіян, а сторони заявляють про підробку документа

Невизнана кримська влада готова анулювати дозволи на забудову півострова, які були надані раніше, на користь російських інвесторів.

Про це йдеться в листі міністра курортів і туризму Криму Олександра Лієва гендиректору російської інвесткомпанії “Велес Капітал” Олексію Гнедовському, яке датоване 5 березня. Документ був оприлюднений в соцмережі Facebook.

“У Криму протягом багатьох років був відсутній ефективний механізм контролю та реорганізації культурних і туристичних зон. Відповідно до указу голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Аксьонова С.В. з метою модернізації і капітальної перебудови прибережної і материкової частини автономії будуть переглянуті і анульовані всі раніше досягнуті домовленості з дрібним і середнім бізнесом на користь російського інвестора”, – сказано в ньому.

Лієв також повідомив, що Верховна Рада після референдуму 16 березня має намір прийняти для цього законопроект про вилучення земель.

Пізніше сам Лієв в Facebook написав, що ніколи не підписував подібних листів. “Суть листа – хвора уява. У тексті стиль і обороти, які в діловому листуванні Мінкурортів не допускаються. Це писалося не в МКТ. Природно і номер листа підробка”, – заявив він.

При цьому, як заявила прес-служба інвестиційної компанії «Велес Капітал», подібного листа на свою адресу вона ніколи не отримувала, і за заявою міністра курортів і туризму Криму Олександра Лієва, даний лист міністерством курортів і туризму республіки Крим не виготовлялося і їм ніколи не підписувалося . “Більше того, інвестиційна компанія« Велес Капітал» не розглядає можливості інвестицій до Криму”, – йдеться в листі компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua