В Криму спалахнула справжня інформаційна війна, в якій Україна не бере участі - омбудсмен


В Криму спалахнула справжня інформаційна війна, в якій Україна не бере участі - омбудсмен

В Автономній республіці Крим спалахнула справжня інформаційна війна, в якій Україна не бере участь. Про це в ефірі 5 каналу заявила уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська.

“Зрозуміло, що порушується право на свободу інформації, право на свободу вираження своїх думок. Але при цьому ми повинні розуміти, що в Криму, крім всіх військових дій, які там відбуваються, йде страшна інформаційна війна, в якій, на жаль, до певного часу Україна програвала, а зараз Україну з неї просто усунули”, – заявила омбудсмен.

За її словами, у жителів Криму на сьогоднішній день немає джерела об’єктивної інформації про дії центральної влади, що було б об’єднуючим чинником і гарантією дотримання прав всіх кримчан.

На думку Лутковської, передавати інформацію можна тільки за допомогою мовлення телекомпаній Чорноморська ТРК і АТР, які зараз продовжують працювати. Крім цього об’єктивну інформацію про процеси, що відбуваються в Україні, жителі АРК можуть отримувати з інтернету та соціальних мереж.

Нагадаємо, 6 березня Верховна Рада Криму ухвалила рішення про входження АРК до складу РФ. 78 із 100 депутатів Ради Криму проголосували за входження АРК до складу Російської Федерації і проведення референдуму з цього питання 16 березня. На референдум винесуть питання: 1) Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації? 2) Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

У ЦВК наголошують, що чинне законодавство не передбачає можливості призначення і проведення місцевих референдумів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Яке майбутнє очікує Крим?
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua