Розробка програмного забезпечення може вивести економіку з кризи - Асоціація-IT — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розробка програмного забезпечення може вивести економіку з кризи - Асоціація-IT

Казна та Політика
1468
Сегмент розробки програмного забезпечення є одним з секторів української економіки з найбільш високим показником можливості зростання, зокрема, високого експортного потенціалу, може сприяти виходу економіки з кризи та нарощенню її показників. Про це повідомили в українській IT Асоціації.
“Обсяг експорту послуг з розробки програмного забезпечення з України наближається до 2 млрд доларів, що становить менше 1% світового ринку аутсорсингу в 2013 р. Водночас, Україна посідає четверте місце у світі за кількістю сертифікованих ІТ-спеціалістів (після США, Індії, Росії), також Україна входить до ТОП-30 локацій для передачі замовлень на розробку програмного забезпечення. Це свідчить про наявність величезного потенціалу зростання для галузі”, – зазначили в Асоціації.
Ключові переваги галузі розробки полягають в тому, що для збільшення обсягів виробництва не будуть потрібні значні інвестиції в основні засоби, адже головним ресурсом галузі є програмісти.
“Хоча громадянське протистояння в Україні зараз утримує багатьох потенційних замовників від старту проектів розробки в країні (обсяг нових замовлень впав практично до 0), на думку більшості компаній, ситуацію можна швидко виправити за рахунок грамотної інформаційної політики та дій уряду щодо розвитку галузі”, – зазначили в Асоціації.
Нагадаємо, в Україні на 42% зросли обсяги ІТ-послуг.
“За офіційною інформацією, протягом 2013 року обсяги реалізованих послуг у сфері комп’ютерного програмування та інших послуг у сфері інформатизації склали 11,4 млрд грн, що на 17,5% більше, ніж у минулому році. Незважаючи на складну політичну ситуацію, січень 2014 року також показав зростання обсягів ІТ-послуг. Протягом першого місяця року вони склали 842,7 млн грн, що на 42,3% більше, ніж за аналогічний період 2013 року”, – зазначив голова Комітету Верховної Ради з питань інформаційних технологій та інформатизації Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас